Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Tomasz Hajto ostro o nowym trenerze Legii: "Plucie w twarz Papszunowi i Nawałce"

Niespełna dwa tygodnie temu Legia Warszawa rozstała się z Kostą Runjaicem, a na stanowisko trenera zatrudniła Goncalo Feio. Bezkompromisowo na temat nowego szkoleniowca piłkarskich wicemistrzów Polski wypowiada się były reprezentant kraju - Tomasz Hajto.

Tomasz Hajto nie gryzie się w język mówiąc o trenerze Legii
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Goncalo Feio dość nieoczekiwanie został nowym trenerem piłkarzy Legii Warszawa. Po nagłej dymisji Kosty Runjaica portugalski szkoleniowiec objął stery w stołecznym klubie, a w debiucie zremisował 1:1 z Rakowem Częstochowa.

Hajto podsumował nowego trenera Legii

Znany z wybuchowego temperamentu Feio do marca prowadził Motor Lublin, z którym awansował z II do I ligi. Przez wiele lat był asystentem trenerów m.in. w Rakowie Częstochowa i Wiśle Kraków oraz analitykiem Legii Warszawa i trenerem w Akademii Piłkarskiej Legii, gdzie zaczynał karierę trenerską.

Po wyborze Portugalczyka na następce Runjaica wielu dziennikarzy i ekspertów zachwalało umiejętności i warsztat Feio. Z taką opinią nie do końca - mówiąc łagodnie - zgadza się Tomasz Hajto.

Ja go kompletnie jako trenera nie znam. Nie wiem, skąd w Polsce wzięło się stwierdzenie, że on jest profesjonalistą i dobrze pracuje. On w Motorze Lublin był przez 24 mecze. Nie chce mi się mówić o II lidze. Zresztą w wypadku I ligi też nie mówimy o aż tak poważnej piłce, a my zrobiliśmy z tego jakieś ukoronowanie

- zauważył Hajto w programie "Prawda Futbolu" Romana Kołtonia.

"Rzucenie sloganu, że on jest najlepszy taktycznie, to plucie w twarz Papszunowi, Nawałce, Runjaiciowi, Kieresiowi, wszystkim trenerom z Ekstraklasy" - podsumował swój wywód Hajto.

Legia obecnie zajmuje siódme miejsce w tabeli Ekstraklasy. W niedzielę Legioniści zmierzą się z mającym mistrzowskie aspiracje Śląskiem Wrocław - początek tego meczu o 17:30.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Goncalo Feio #Legia Warszawa #PKO BP Ekstraklasa #Tomasz Hajto

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo