Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

To nagranie z polskim piłkarzem podbija internet. Wysokie noty za styl [WIDEO]

Niespodziewanie po towarzyskim meczu Polski z Turcją przed Euro 2024 na popularności zyskał Paweł Dawidowicz. Jedna z akcji obrońcy Biało-czerwonych szczególnie zrobiła wrażenie, a komentarze w mediach społecznościowych dotyczące piłkarza, który poczuł się chyba skoczkiem narciarskim, mogą rozbawić.

Paweł Dawidowicz zapisał się w pamięci kibiców po meczu z Turcją
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

W poniedziałkowy wieczór Polska pokonała 2:1 Turcję w towarzyskim meczu przed zbliżającym się wielkimi krokami Euro 2024. Jedną z szeroko komentowanych sytuacji z tego spotkania jest... efektowny upadek Pawła Dawidowicza we własnym polu karnym.

Dawidowicz zanurkował w polu karnym

29-letni obrońca włoskiego Hellas Werona był kopnięty przez tureckiego piłkarza, ale najwyraźniej postanowił przy tej okazji "dodać coś od siebie", tak by arbiter nie miał wątpliwości, że doszło do faulu.

Sędzia faktycznie odgwizdał przewinienie, a efektem ubocznym zachowania Dawidowicza był wysyp memów i komentarzy w mediach społecznościowych.

Niektórzy zwracają uwagę, że Dawidowicz wprawdzie nie zaimponował dystansem, ale zasłużył na wysokie noty za styl. Inny z komentujących stwierdził, że po tej akcji należał się rzut karny... dla Argentyny.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Paweł Dawidowicz #Euro 2024 #Polska-Turcja ##POLTUR

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo