Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Skandal we Wrocławiu. Śląsk ukarany za zachowanie kibiców [WIDEO]

Za zachowanie fanów podczas meczu z Pogonią Szczecin Komisja Ligi ukarała Śląsk Wrocław grzywną wysokości 50 tysięcy złotych i zakazem wyjazdowym dla zorganizowanych grup kibiców na jedno spotkanie. Do końca marca klub ma na stadionie zamontować siatkę ochronną za jedną z bramek.

Bramkarz Pogoni został trafiony butelką rzuconą z trybun
screen - twitter.com

W końcowych minutach niedzielnego meczu Śląska z Pogonią w piłkarskiej Ekstraklasie z sektora zajmowanego przez najzagorzalszych kibiców wrocławskiego zespołu na boisko poleciała plastikowa butelka z napojem.

W kierunku bramkarza poleciała butelka

Bramkarz gości Valentin Cojocaru został trafiony przedmiotem, a potem padł na murawę. Sędzia Szymon Marciniak przerwał spotkanie, a kiedy chwilę później na boisku wylądował kolejny przedmiot, nakazał zejść zespołom do szatni i zagroził, że jeżeli sytuacja się powtórzy, zakończy spotkanie przed czasem. Po kilku minutach drużyny wróciły na murawę i dograły pozostałe do końca minuty.

Komisja Ligi musiała zająć się sytuacją w błyskawicznym tempie, bo już w piątek Śląsk rozegra kolejny mecz na własnym stadionie. Tym razem wrocławianie zmierzą się ze Stalą Mielec.

 Źródło: pap, niezalezna.pl

 

#Pogoń Szczecin #Śląsk Wrocław #PKO BP Ekstraklasa

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
jm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo