Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Rozczarowujący Lech. "Jest duży niedosyt" - przyznaje trener Kolejorza Dariusz Żuraw

Wicemistrzowie Polski wciąż rozczarowują i coraz bardziej tracą kontakt z czołówką w piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie. W piątkowy wieczór Lech Poznań tylko zremisował z Zagłębiem 0:0 i był to ich piąty z rzędu mecz bez zwycięstwa. " Jest duży niedosyt" - przyznaje trener Kolejorza Dariusz Żuraw.

Lech Poznań tylko zremisował bezbramkowo z Zagłębiem Lubin w 16. kolejce Ekstraklasy i tabeli zajmuje dopiero dziewiąte miejsce.

Zagraliśmy słabiej pierwszą połowę spotkania, za wolno zmienialiśmy stronę, za mało było podań prostopadłych. To było za mało na dobrze zorganizowaną obronę rywala. W drugiej części wyglądało to lepiej, ale zawsze zabrakło finalnego podania, czy dobrego wykończenia. Za mało było też akcji skrzydłami, z dobrze dogranym podaniem. Jest duży niedosyt, bo nie udało się zdobyć kolejny raz trzech punktów. Jesteśmy w trudnej sytuacji, nie wygraliśmy od kilku meczów, widać brak spokoju przy rozwiązywaniu sytuacji. Jak byliśmy w dobrej dyspozycji, noga nie drżała

- skomentował Dariusz Żuraw.

Salamon króluje w powietrzu, ale Lech znów rozczarował

Mimo poważnych kłopotów kadrowych, to lubinianie w pierwszej połowie sprawiali znacznie lepsze wrażenie. Poznaniacy atakowali wyjątkowo nieskładnie i chaotycznie. Na drugą cześć meczu Lech wyszedł mocno zmotywowany i bardziej zdecydowanie zaatakował bramkę rywali, ale wynik nie uległ zmianie.

Teraz "Kolejorza" czeka spotkanie w Pucharze Polski z Radomiakiem Radom. 1/8 finału zaplanowana jest na czwartek - 11. lutego.

Źródło: PAP, niezalezna.pl