Przyszłość Piotra Zielińskiego pod dużym znakiem zapytania. Napoli może sprzedać Polaka

Ostatni sezon piłkarskiej Serie A Napoli zakończyło na trzecim miejscu. W klubie z południa Włoch szykuje się spora rewolucja personalna, a klub opuścić może między innymi Piotr Zieliński.

fot. twitter.com/sscnapoli

Piotr Zieliński we Włoszech ma już wyrobioną markę, ale ostatni sezon nie był wybitnie udany dla reprezentanta Polski. 28-letni pomocnik miał bardzo dobre momenty, ale w ostatnich miesiącach wyraźnie przygasł. Piłkarzowi w ustabilizowaniu formy nie pomogły także kłopoty zdrowotne. W grudniu "Zielu" wprost z murawy trafił do szpitala. Podczas meczu zawodnik, który wcześniej przechodził zakażenie koronawirusem, miał duże problemy z oddychaniem.

Piotr Zieliński może trafić do Rzymu

Włoskie media donoszą, że w Napoli są gotowi na transfer Polaka. Zieliński ostatnio znalazł się na liście życzeń rzymskiego Lazio. Spotkałby się tam z trenerem z którym już współpracował w przeszłości pod Wezuwiuszem - Maurizio Sarrim.

W Neapolu szykuje się zresztą mała rewolucja personalna. Serie A opuszcza między innymi doświadczony obrońca Kalidou Koulibaly - zostanie piłkarzem Chelsea. Z drużyną prowadzoną przez Luciano Spallettiego oprócz Zielińskiego pożegnać mogą się przed nadchodzącym sezonem Matteo Politano, Fabian Ruiz, Adam Ounas czy Stanislav Lobotka.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Piotr Zieliński #Napoli

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo