Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Messi wrócił po mundialu i szaleje. Argentyńczyk pobił rekord rozgrywek

Lionel Messi znów błyszczy w Leagues Cup. Argentyńczyk, który niedawno poprowadził swoją reprezentację do finału mundialu, zdobył dwa gole w wygranym 4:2 meczu Interu Miami z Atletico San Luis i został najlepszym strzelcem w historii tych rozgrywek – ma już 14 trafień w 12 spotkaniach.

Messi trafił w 11. i 44. minucie, a jego dośrodkowanie z rzutu rożnego dało Micaelowi gola na 4:1. Świetny mecz rozegrał także Noah Allen, autor trzech asyst. Dla Messiego były to pierwsze bramki od finału mundialu w USA, Kanadzie i Meksyku, po którym pauzował w kilku spotkaniach.

Dublet i rekord Messiego w Interze Miami

Inter Miami walczy o drugi triumf w Leagues Cup, a w turnieju bierze udział 36 drużyn z MLS i Liga MX. W nocy z czwartku na piątek swoje pierwsze spotkanie rozegra Chicago Fire Roberta Lewandowskiego, mierząc się z Necaxą.

Źródło: pap, niezalezna.pl

NAJNOWSZE Sport