Tłuste koty Tuska, Hołowni, PSL i Lewicy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Liga Mistrzów: Dziś dziewięć zespołów walczy o awans

W 5. kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów, która zostanie rozegrana we wtorek i środę, dziewięć zespołów może zapewnić sobie awans do 1/8 finału. Trzy tygodnie wcześniej co najmniej drugie miejsce w grupie zagwarantowało sobie sześć drużyn.

Alejandro Garnacho
@ChampionsLeague - https://twitter.com

Program 5. kolejki i tabele grup piłkarskiej Ligi Mistrzów:

28 listopada, wtorek

grupa E
Lazio Rzym - Celtic Glasgow               (godz. 18.45)
Feyenoord Rotterdam - Atletico Madryt     (21.00)

Tabela:
                          M Z R P bramki pkt
 1. Atletico Madryt       4 2 2 0 12-5    8
 2. Lazio Rzym            4 2 1 1  5-5    7  
 3. Feyenoord Rotterdam   4 2 0 2  7-5    6 
 4. Celtic Glasgow        4 0 1 3  3-12   1 


grupa F
Paris Saint-Germain - Newcastle United    (21.00)
AC Milan - Borussia Dortmund              (21.00)

 1. Borussia Dortmund     4 2 1 1  3-2    7 
 2. Paris Saint-Germain   4 2 0 2  7-6    6 
 3. AC Milan              4 1 2 1  2-4    5 
 4. Newcastle United      4 1 1 2  4-4    4 


grupa G
Manchester City - RB Lipsk                (21.00)
Young Boys Berno -Crvena Zvezda Belgrad   (21.00)

 1. Manchester City       4 4 0 0 12-3   12 - awans
 2. RB Lipsk              4 3 0 1  9-6    9 - awans 
 3. Crvena Zvezda Belgrad 4 0 1 3  5-10   1 
 3. Young Boys Berno      4 0 1 3  4-11   1 


grupa H
Szachtar Donieck - Royal Antwerp          (godz. 18.45; mecz w Hamburgu, Niemcy)
Barcelona - FC Porto                      (21.00)

 1. Barcelona             4 3 0 1  8-2    9 
 2. FC Porto              4 3 0 1  9-3    9 
 3. Szachtar Donieck      4 2 0 2  6-7    6 
 4. Royal Antwerp         4 0 0 4  3-14   0 


grupa A                          
Galatasaray Stambuł - Manchester United   (18.45)
Bayern Monachium - FC Kopenhaga           (21.00)

 1. Bayern Monachium      4 4 0 0 11-6   12 - awans
 2. FC Kopenhaga          4 1 1 2  7-8    4
 3. Galatasaray Stambuł   4 1 1 2  7-9    4
 4. Manchester United     4 1 0 3  9-11   3


grupa B                
Sevilla - PSV Eindhoven                   (18.45)
Arsenal Londyn - Lens                     (21.00)

 1. Arsenal Londyn        4 3 0 1  9-3    9
 2. RC Lens               4 1 2 1  4-4    5
 3. PSV Eindhoven         4 1 2 1  4-7    5
 4. Sevilla               4 0 2 2  4-7    2


grupa C
Real Madryt - Napoli                      (21.00)
SC Braga - Union Berlin                   (21.00)

 1. Real Madryt           4 4 0 0  9-3   12 - awans
 2. Napoli                4 2 1 1  6-5    7
 3. SC Braga              4 1 0 3  5-9    3
 4. Union Berlin          4 0 1 3  3-6    1


grupa D
Benfica Lizbona - Inter Mediolan          (21.00)
Real Sociedad - FC Salzburg               (21.00)

 1. Real Sociedad         4 3 1 0  7-2   10 - awans
 2. Inter Mediolan        4 3 1 0  5-2   10 - awans
 3. FC Salzburg           4 1 0 3  3-5    3
 4. Benfica Lizbona       4 0 0 4  1-7    0
 

 



Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Liga Mistrzów #piłka nożna

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
tm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo