Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

Lewandowski przeprosił kibiców za "aferę premiową"

"Przepraszam kibiców za tzw. aferę premiową, za to, że jako kapitan w odpowiednim momencie tego nie powstrzymałem" - rozpoczął Robert Lewandowski oficjalną konferencję prasową w Pradze przed piątkowym meczem z Czechami w eliminacjach mistrzostw Europy.

https://twitter.com

Lewandowski po raz kolejny odniósł się do kwestii premii, jaką za awans do 1/8 finału mistrzostw świata mieli otrzymać piłkarze reprezentacji Polski.

"Chcę przeprosić kibiców, że jako kapitan nie powstrzymałem tych wydarzeń w odpowiednim momencie i przez to przeistoczyło się to w tzw. aferę premiową. Sprawa nie była poważna i realna, mieliśmy kilka okazji, żeby zamknąć temat, przerwać dyskusję. Zapłaciliśmy za to cenę, można to było załatwić inaczej" - powiedział Lewandowski.

"Nie zrobiliśmy w tej sprawie wszystkiego tak, jak potrzeba" - dodał i podkreślił, że jako reprezentacja "zamykamy temat".

"Sprawa premii nigdy nas nie podzieliła i nie podzieli" - podsumował ten wątek. O piątkowym meczu powiedział, że to początek nowego rozdziału, z nowym trenerem.

"Chcemy zwyciężyć i zabrać do Warszawy trzy punkty" - podkreślił Lewandowski

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Robert Lewandowski #reprezentacja Polski #afera premiowa

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
tm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo