Lewacy z „Nigdy Więcej” chcą odebrania finału Ligi Mistrzów polskiemu sędziemu. Połączyli go z faszyzmem...

Lewacka organizacja "Nigdy Więcej" wystąpiła do UEFA, aby piłkarska europejska centrala odebrała Szymonowi Marciniakowi możliwość sędziowania finału Ligi Mistrzów. Najwyżej notowany sędzia na świecie oskarżony został o powiązania z rasizmem i faszyzmem.

Szymon Marciniak
Tomasz Jędrzejowski / Gazeta Polska

O co w ogóle poszło? Otóż Szymon Marciniak wystąpił na konferencji biznesowej "Everest" zorganizowanej przez polityka Konfederacji, Sławomira Mentzena. Opowiedział tam o swojej drodze na piłkarski szczyt - warto przypomnieć, tym, którzy ostatnie pół roku spędzili poza cywilizacją, że arbiter z Płocka sędziował finał mistrzostw świata.

Wystąpił - jak wiele innych osób, na wielu innych konferencjach na podobne tematy. "Nigdy Więcej" zarzuca jednak Marciniakowi, że tym samym wspiera środowiska... faszystowskie. Przypomina, że Mentzen lata temu pisał "Jesteśmy przeciwko Żydom, gejom, aborcji, podatkom i Unii Europejskiej".

Co to ma wspólnego z Marciniakiem - nie wiadomo, ale donos "Nigdy Więcej", jest poważnie sprawdzany przez związek.

"UEFA jest świadoma zarzutów dotyczących Szymona Marciniaka i domaga się pilnych wyjaśnień" - czytamy w oświadczeniu Unii cytowanym przez "The Guardian".  "UEFA i cała społeczność piłkarska brzydzą się wartościami, które są promowane przez daną grupę i bardzo poważnie traktują te zarzuty" - napisano w oświadczeniu i dodano, że w piątek po przyjrzeniu się dowodom, UEFA ponownie zabierze głos.

Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Wszak szefowie FIFA i UEFA chętnie przytulają katarskie czy saudyjskie pieniądze, gdzie jak wiadomo wiele osób otwarcie deklaruje się jako ci przeciwko Żydom, gejom, czy Unii Europejskiej... Związkowi nie przeszkadza też np., że w europejskich pucharach grają kluby z Białorusi.


Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów już 10 czerwca. W Stambule zmierzą się Inter Mediolan i Manchester City. Jeśli w UEFA są jeszcze ludzie rozsądnie myślący, z gwizdkiem i chorągiewkami biegać będzie trio z Polski.

 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

 

#Szymon Marciniak #Sławomir Mentzen #Nigdy Więcej #UEFA #Liga Mistrzów

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Komentarze (134)
goj 02.06.2023 15:43
Ta organizacja, "Nigdy więcej", jest wspierana przez żydowską organizację ADL, a Konfederacja głosi niewygodna prawdę o kanaliach spod gwiazdy dawida.
L 02.06.2023 14:21
no onuce z federacji konia o wszystko bym was podejrzewal ale nie o to ze jestescie ...faszystami bo z tym jak widac sami sie zgadzacie bo nie oskarzacie ich do prokuratora...ja predzej was widze jako...bolszewikow radzieckich :)
L 02.06.2023 14:20
no onuce z federaci konia o wszystko bym was podejrzewal ale nie o to ze jestescie ...faszystami bo z tym jak widac sami sie zgadzacie bo nie oskarzacie ich do prokuratora...ja predzej was widze jako...bolszewikow radzieckich :)
L 02.06.2023 14:17
no to jest kabaret a zainteresowani...faszysci nie skladaja doniesienia do prokuratury ze zostali nazwani nieslusznie...faszystami :)
L 02.06.2023 14:15
onuce dziwie sie wam ze nie skladacie doniesienia na prokurature o ewidentnym pomowieniem was jako...faszystow na co czekacie ?
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo