Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

"Dostaliśmy gonga". Piotr Zieliński załamany po meczu Polska - Austria na Euro 2024

Wszystko wskazuje na to, że przygoda polskich piłkarzy z Euro 2024 zakończy się po trzech meczach. W Berlinie Biało-czerwoni ulegli 1:3 Austrii, a ten wynik mocno przygnębił nie tylko kibiców reprezentacji, ale także Piotra Zielińskiego. "Chcieliśmy wygrać i znów się nie udało" - przyznał ze smutkiem pomocnik drużyny narodowej w rozmowie z TVP Sport.

Piotr Zieliński
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Piotr Zieliński był bardzo przybity po piątkowym meczu Euro 2024 z Austrią. Polacy przegrali 1:3 i mają już tylko matematyczne szanse na awans z grupy.

Słaby mecz Polaków na Euro 2024

Źle weszliśmy w mecz. Pierwsze piętnaście minut tylko sobie biegaliśmy, nawet nie przeszkadzaliśmy. Dostaliśmy gonga i coś nas ruszyło. Druga część pierwszej połowy była na pewno lepsza w naszym wykonaniu. Mogliśmy zdobyć kolejnego gola i prowadzić, ale tak się nie stało

- przyznał rozgoryczony "Zielu".

"Mówimy sobie w szatni, że ruszamy ostro, ale nic nie ruszyliśmy. To oni znowu strzelili gola, cofnęli się i było już ciężko" - dodał pomocnik reprezentacji Polski.

Zieliński zaprzeczył by brakowało naszej drużynie odwagi na boisku. "Chyba się nie baliśmy, ja mogę mówić o sobie. Kiedy mieliśmy piłkę i wychodziliśmy od obrony, to nawet fajnie to wyglądało" - odparował na pytanie reportera TVP.

Chcieliśmy wygrać to spotkanie dla Polaków. Zobaczmy ile tu było rodaków, ile osób nam kibicowało przed telewizorami. Niestety znowu się nie udało... i nic... Został nam jeszcze jeden mecz, trzeba go zagrać jak najlepiej i zobaczymy, jak będzie

- zakończył ze smutkiem Zieliński.

We wtorek w trzecim meczu grupowym Euro 2024 Biało-czerwoni zmierzą się na Signal Iduna Park w Dortmundzie z wicemistrzami świata - Francuzami. Początek spotkania o godzinie 18.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Euro 2024 #Polska-Austria ##POLAUT #Piotr Zieliński

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo