Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Niezwykłe wyróżnienie dla Ewy Swobody. Polka została... wzorem dla Barbie

Ewa Swoboda znalazła się wśród nowych wzorów lalek Barbie, które będą przedstawiać czołowe sportsmenki. Polska lekkoatletka znalazła się w doborowym towarzystwie. Producent kultowej zabawki wyróżnił w ten sposób także między innymi amerykańską tenisistkę Venus Williams czy włoską pływaczkę Federicę Pellegrini.

Ewa Swoboda
Tomasz Kasjaniuk - PZLA

Ewa Swoboda znalazła się w zaszczytnym gronie dziewięciu zawodniczek, które zostaną uhonorowane w ten nietypowy sposób. Odwzorowane przez producenta lalki Barbie zostały czołowe przedstawicielki swoich dyscyplin, między innymi legendarna tenisistka Venus Williams.

Ewa Swoboda jako lalka Barbie

Przez całą karierę kierowała mną idea rozbijania szklanych sufitów i pozostania wiernej sobie, a misja Barbie bardzo pasuje do tego etosu

– powiedziała Williams, która wygrała siedem turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej.

43-letnia Williams nie zakończyła jeszcze kariery. Obecnie zajmuje 457. miejsce w rankingu WTA.

Dosłownie nie wyobrażam sobie życia bez sportu i gry w tenisa. Chcę, aby inne młode dziewczyny zdobyły to bezcenne doświadczenie związane z uprawianiem sportu i czerpały z niego korzyści, nie tylko w danej chwili, ale przez resztę swojego życia. Myślę, że dla dziewcząt uprawianie sportu jest bardzo ważne

- dodała tenisistka.

"Nasza marka chce zwrócić uwagę na wpływ sportu na budowanie pewności siebie, ambicji i wzmacniania pozycji wśród następnego pokolenia. Rzucając światło na tych inspirujących sportowców i ich historie, mamy nadzieję utwierdzić przekonanie, że każda młoda dziewczyna zasługuje na możliwość realizowania swoich pasji i przekształcania swoich marzeń w rzeczywistość" – powiedziała przedstawicielka Barbie Krista Berger.

 Źródło: pap, niezalezna.pl

 

#Ewa Swoboda #Barbie

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

jm
Wczytuję ocenę...
Wideo