Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Zdjęcie Klepackiej i Zillmann podbija internet. „Sport ponad wszystko”

To powinno zamknąć wszelkie durne dyskusje, które toczą się od kilku dni. Pozwólmy sportowcom walczyć i cieszyć się sukcesami, wspierajmy gdy walczą z biało-czerwoną flagą na sercu. Wspierajmy wszystkich – napisał na Twitterze wiceminister Sebastian Kaleta odnosząc się do zamieszczonego w sieci wspólnego zdjęcia Zofii Noceti-Klepackiej i Katarzyny Zillmann.

Zofia Noceti-Klepacka
facebook.com/Zofia-Klepacka

Trwa atak na Zofię Noceti-Klepacką, brązowa medalistkę olimpijską z Londynu, obecnie reprezentantkę Polski na igrzyskach w Tokio. Żeglarce zarzuca się homofobię. Z 35-latki wyśmiewała się ostatnio Jagna Marczułajtis-Walczak, poseł PO, a wcześniej trzykrotna uczestniczka zimowych igrzysk olimpijskich. Szydziła z jej wiary w Boga.

W środę na XXXII letnich Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 srebrny medal w wioślarskiej czwórce podwójnej zdobyły Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann. Po wyścigu, gdy zawodniczki dedykowały zwycięstwo swoim partnerom. Zillmann, która otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie pozdrowiła swoją partnerkę.

Próbuje się ze sportowych zmagań uczynić polityczną walkę prawicy z lewicą. Zofia Noceti-Klepacka zamieściła na Facebooku wspólne zdjęcie z Katarzyną Zillmann, które powinno zamknąć usta krytykom. Podpis pod fotografią krótki, ale wymowny: „Sport ponad wszystko”.

Internauci pod wpisem gratulują zawodniczkom. Zwracają uwagę, że „Zofia jak zwykle z klasą”.

"Trzymam kciuki za sukcesy WSZYSTKICH naszych Olimpijczyków i jestem duchem z Nimi zawsze, czy zdobywają medal czy nie. Szanuję KAŻDEGO, kto ciężko trenuje by godnie reprezentować Polskę. Z wielką radością przyjąłem srebrny medal naszych Wioślarek. Gratuluję i dziękuję! Brawo!"

– pisał prezydent Andrzej Duda.

„To powinno zamknąć wszelkie durne dyskusje, które toczą się od kilku dni. Pozwólmy sportowcom walczyć i cieszyć się sukcesami, wspierajmy, gdy walczą z biało-czerwoną flagą na sercu. Wspierajmy wszystkich. Brawo dziewczyny!”

– napisał na Twitterze Sebastian Kaleta.

 

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com, facebook.com, tvp.info

 

#sport

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo