Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Loew znów to robi. Kolejne odrażające WIDEO z trenerem Niemców w roli głównej

Niemcy z hukiem wylecieli z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Jednak wciąż się o nich mówi. A to za sprawą trenera Joachime Loewa, który… wrócił do swoich dawnych, obrzydliwych upodobań.

Joachim Loew
By Steindy (talk) 10:01, 27 June 2011 (UTC) - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15632103

We wtorek Anglia pokonała 2:0 Niemcy w 1/8 finału piłkarskiego Euro 2020. Sterling i Harry Kane. W 81. minucie szlagieru w Londynie, przy stanie 0:1, Mueller popędził z piłką w stronę bramki rywali mając już przed sobą jedynie angielskiego bramkarza Jordana Pickforda. Oddał jednak niecelny strzał. Kilka chwil później gospodarze zdobyli drugiego gola i przypieczętowali awans do ćwierćfinału Euro 2020. Bramki na wagę awansu Synów Albionu do ćwierćfinału mistrzostw Europy zdobyli Raheem.

Thomas Mueller przepraszał Niemców po tym meczu. "Takie chwile pozostają w pamięci i nie pozwalają spać" - przyznał piłkarz.

Uwagę internautów przykuło jednak coś innego. Chodzi o zachowanie trenera Niemców. Selekcjoner w trakcie spotkania, na oczach milionów widzów znów to robił. Początkowo dłubał w nosie, by następnie skierować palce w stronę ust.

To nie pierwsze takie zachowanie Loewa. W 2016 roku kamery uchwyciły, jak selekcjoner kadry Niemiec dłubie w nosie, wkłada dłonie do majtek, a następnie wącha palce. Wówczas Loew przepraszał za to zachowanie.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#euro2020

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo