Kuriozalne wystąpienie na campusie Trzaskowskiego. Dawna gwiazda TVN o swojej wolności, także seksualnej!

Takiej wypowiedzi na campusie Rafała Trzaskowskiego nikt się nie spodziewał. Prezenterka Magda Mołek, przez wiele lat w załodze TVN, stwierdziła, że jej wolność w młodym wieku - czyli w latach 90. - była większa. O jaką wolność chodzi? Obywatelską, seksualną czy... dostępu do medycyny. Tylko kto w to uwierzy?

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Magda Mołek twierdzi, że w latach 90. było lepiej?
By Fryta73 - https://www.flickr.com/photos/96799800@N07/14192861548/in/photostream/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=33423590

W Olsztynie trwa campus Rafała Trzaskowskiego: prezydent Warszawy opuścił stolicę, by dyskutować m.in. z politykami, zapewniając, że... wydarzenie nie ma politycznego charakteru. To jedno, ale nie samą polityką żyje człowiek, więc do dyskusji zaproszono także celebrytów. Ze świata mediów pojawiła się wieloletnia gwiazda TVN Magda Mołek, która próbowała uświadomić, że w latach 90. młodzież... miała więcej wolności.

Jak ja byłam w waszym wieku, to wydaje mi się, że moja wolność, każda: obywatelska, seksualna, dostępu do medycyny, była większa. Ja odnoszę takie wrażenie, że z roku na rok, jak wy dojrzewacie, kończycie studia, to coś na naszej szyi się zaciska. Wy nie macie takiej wolności, takiego dostępu do świata równych praw, demokratycznego, jaki miałam ja w waszym wieku.

– mówiła Mołek do młodych uczestników campusu.

Przypomnijmy więc, że prezenterka urodziła się w 1976 r. w Żaganiu. Liceum kończyła w 1995 roku - naprawdę chce komuś uświadomić, że w tamtych czasach młodzi ludzie mieli więcej możliwości, niż obecnie?

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Magda Mołek #Rafał Trzaskowski #Campus

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo