Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Życzenia Neumanna: Zrozumienie, spokój, miłość i... osiem gwiazdek. Internauci: Co za dno

Dla tych, którzy będą wypatrywać na niebie pierwszej gwiazdki i dla tych wszystkich, którzy będą wypatrywać pierwszych ośmiu gwiazdek życzę, aby to były Święta, gdzie jest duże zrozumienie, gdzie jest spokój, miłość i coraz więcej nadziei - to fragment życzeń, które z okazji Świąt Bożego Narodzenia złożył poseł Koalicji Obywatelskiej, Sławomir Neumann.

Twitter.com/Sławek Neumann (@SlawekNeumann) [screenshot]

Czas Świąt Bożego Narodzenia kojarzy się przede wszystkim z pojednaniem i zakopywaniem wojennych toporów. Choć świat polityki żyje sporem i walką, to na te dni na ogół wydają się być zawieszone. W życzeniach polityków nie brakuje snucia wizji sukcesów swojego ugrupowania i trudno się temu dziwić, jednak niekiedy znani z ław poselskich działacze naginają granice dobrego smaku.

Sławomir Neumann, poseł Koalicji Obywatelskiej, obok życzeń "spokojnych, zdrowych i pełnych miłości" Świąt, wplótł popularny wśród przeciwników obecnego obozu rządzącego motyw "ośmiu gwiazd".

- Dla tych, którzy będą wypatrywać na niebie pierwszej gwiazdki i dla tych wszystkich, którzy będą wypatrywać pierwszych ośmiu gwiazdek życzę, aby to były Święta, gdzie jest duże zrozumienie, gdzie jest spokój, miłość i coraz więcej nadziei

- powiedział Neumann, a na nagraniu pojawia się animacja z charakterystycznym układem "ośmiu gwiazd".

"Osiem gwiazd" to przede wszystkim symbol nawiązujący do wulgarnego zwrotu pod adresem partii rządzącej, popularny wśród tzw. ulicznej opozycji. 

 Życzenia Neumanna nie umknęły internautom, którzy postanowili skomentować to nawiązanie.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Boże Narodzenie 2022 #totalna opozycja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo