Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

ZOBACZ MEMY o wakacjach nad polskim morzem - hit internetu!

Lato w pełni, a wraz z nim sezon na wakacje nad polskim morzem. Oprócz słońca, fal i mewa, nieodłącznym elementem tego okresu stały się również memy. Internauci z humorem podchodzą do wakacyjnych wyzwań i stereotypów związanych z wypoczynkiem nad Bałtykiem.

Morze
mat.pras. - JUST SEO Sp. z o.o.

Jakie są najpopularniejsze motywy memów?

  • Parawaning: Królestwo parawanów na plaży to prawdziwy klasyk. Memy bawią się absurdalnością tej praktyki, pokazując plażowiczów otoczonych parawanami niczym fortecą.

  • Pogoda: Kapryśna aura nad Bałtykiem to temat rzeka. Memy żartują z nagłych zmian pogody, deszczu w środku lata i mroźnego wiatru, który potrafi zepsuć nawet najpiękniejszy dzień.

  • Ceny: Wysokie ceny jedzenia i atrakcji nad morzem to częsty temat narzekań turystów. Memy bawią się tym tematem, pokazując szokujące ceny gofrów, lodów czy ryby.

  • Tłumy: Mnóstwo ludzi na plaży i w kurortach to nieodłączny element wakacji nad morzem. Memy pokazują tłumy turystów walczących o miejsce, leżaki i w kolejkach do gofrów.

Jedno jest pewne - memy o wakacjach nad polskim morzem stały się hitem internetu i bawią zarówno turystów, jak i tych, którzy wybrali wakacje w innym miejscu. Pokazują one dystans do siebie i specyficzny klimat polskiego morza, z jego wadami i zaletami.

A Ty, czy masz swój ulubiony mem o wakacjach nad polskim morzem? Zobaczcie MEMY w naszym dziale HUMOR.

Więcej memów znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#humor #memy #wakacje

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo