Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Zaatakował kasjerkę... czekoladą. Wpadł ze stu gramami amfetaminy

Za posiadanie znacznych ilości amfetaminy odpowie 30-latek Lublina. Mężczyzna w sklepie zaatakował kasjerkę czekoladą. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli 100 gramów amfetaminy. Dzisiaj sprawca zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Może grozić mu do 10 lat więzienia.

lublin.policja.gov.p

W środę lubelscy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie. Z informacji przekazanych przez pracowników jednego ze sklepów wynikało, iż ujęli mężczyznę, który miał być agresywny i zaatakował czekoladą kasjerkę. Kobieta została uderzona w głowę nietypowym „narzędziem”.

Na miejscu patrol wylegitymował 30-latka. Podczas kontroli okazało się, że ma on przy sobie sporą ilość białej substancji. Już na pierwszy rzut oka policjanci podejrzewali, że to narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki trafiły do testów. Badania wykazały, że 30-latek miał przy sobie ponad 100 gramów amfetaminy.

Dzisiaj mężczyzna jest doprowadzany do prokuratury, gdzie będzie przesłuchiwany i usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Policjanci wnioskują o wystąpienie do sądu o areszt. Może grozić mu do 10 lat więzienia.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo