Z OSTATNIEJ CHWILI
Polskie piłkarki ręczne po porażce z Danią 22:32 straciły szanse na awans do ćwierćfinału mistrzostw świata • • •

Wyjątkowa bluza w sklepie Gazety Polskiej. ,,Murem za Polskim Mundurem” - okażmy wsparcie służbom!

W obliczu obrzydliwych ataków na polskie służby mundurowe bardzo ważne jest, by okazywać im wsparcie. Dlatego od 4 października w sklepie "Gazety Polskiej" będzie można kupić wyjątkowe bluzy z napisem: "Murem za polskim mundurem".

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Okaż wsparcie służbom mundurowym
sklep.gazetapolska.pl

Film Agnieszki Holland ,, Zielona Granica", który wszedł niedawno do kin, pokazuje polskich mundurowych jako ludzi bezdusznych i pogardzających "biednymi" migrantami, którzy w poszukiwaniu lepszego życia przywożeni są na polską granicę. Politycy opozycji, a także elity" z nimi związane odtrąbiły sukces tego filmu na festiwalu w Wenecji jako wybitny, rzetelny i poruszający serca obraz - walczący o prawa człowieka. Tymczasem sceny przedstawione przez Holland nijak mają się do rzeczywistości.

W programie ,,Granica Prawdy” w TVP Info sierż. szt. SG Krystyna Katarzyna Milewska z Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy w mocnych słowach opisała emocje, towarzyszące podczas pracy na granicy :,,Często martwię się, czy ja wrócę w takim stanie jak wyszłam. Zostawiam w domu rodzinę. Jestem mamą. Jestem żoną (…) ja mam dla kogo wracać”.

Środowiska związane z ,,Gazetą Polską” nie zamierzają patrzeć bezczynnie na brutalne ataki na wizerunek polskich żołnierzy i strażników granicznych. Od 4 października w Sklepie ,,Gazety Polskiej” będzie można kupić bawełniane bluzy z hasłem ,Murem za Polskim Mundurem” w dwóch kolorach: ciemnozielonym oraz granatowym. Bluzy będą dostępne w wersji rozpinanej z kapturem lub wciąganej przez głowę.

Bluza do kupienia w sklepie "Gazety Polskiej"GP / GP

Zapraszamy Czytelników Niezalezna.pl do wzięcia udziału w naszej akcji. Nosząc te bluzy pokażmy wsparcie dla mundurowych, którzy codziennie bronią naszych granic.

Bluzy z hasłem ,,Murem za Polskim Mundurem”, dostępne od 4 października, mogą Państwo zamówić w przedsprzedaży w Sklepie „Gazety Polskiej” - TUTAJ.

 Źródło: niezalezna.pl,

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo