Wywiad Szczuki w RMF FM i znów seria wpadek. Tym razem... pomyliła nazwę rozgłośni

Drugi wywiad Kazimiery Szczuki w RMF FM za nami i jest to kolejny materiał, który przejdzie do historii. Tym razem prowadząca zasłynęła tym, że nie zna nazwy radia, które ją zatrudnia. Najpierw podała nazwę konkurencyjnej rozgłośni, a poprawiając się popełniła kolejną gafę.

Kazimiera Szczuka
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Kazimiera Szczuka od niedawna dołączyła do ekipy prowadzącej publicystyczne pasmo na antenie RMF FM. Radiowy debiut raczej na długo zapadnie w pamięć, bowiem Szczuka w rozmowie z wiceministrem Pawłem Jabłońskim notorycznie mu przerywała, wzywała go też, by "przestał mówić". Wszystko dlatego, że nie podobało jej się to, co mówi jej gość. 

Na Szczukę spadła fala krytyki, ona sama przeprosiła i zaprosiła na drugi wywiad - gość tym razem z opozycji, więc wydawało się, że pójdzie łatwiej. Ale nie poszło. 

- Przypomnę, że moim gościem jest Władysław Kooo..siniak-Kamysz, Kazimiera Szczuka na antenie radia TOK FM

- przywitała się ze słuchaczami kontrowersyjna prowadząca. Kiedy zorientowała się, że wymieniła właśnie nazwę konkurencyjnego radia, dodała:

O Jezu, przepraszam! RMF MF

Jak widać, drugi wywiad i kolejne wpadki prowadzącej. Ciekawe, ile jeszcze cierpliwości zarząd stacji wykaże do Kazimiery Szczuki.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#RMF FM #Kazimiera Szczuka

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo