Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Tragedia pod Olsztynem. Nie żyje kobieta potrącona przez pociąg

W Jonkowie pod Olsztynem w sobotę zginęła kobieta potrącona przez pociąg - podała straż pożarna. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności wypadku. Ruch pociągów jest wstrzymany, kursuje komunikacja zastępcza.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Jak poinformowała st. post. Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, w sobotę w godzinach południowych oficer dyżurny policji otrzymał informację o śmiertelnym potrąceniu w rejonie stacji Jonkowo osoby przez pociąg relacji Olsztyn-Szczecin Główny. Straż pożarna wskazuje, że ofiarą jest kobieta.

Policja podała, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż osoba ta znalazła się w sposób nieuprawniony na torowisku w chwili przejazdu pociągu osobowego. Zginęła na miejscu. Pociągiem podróżowało ok. 130 osób. Nikt z pasażerów nie został ranny. Przebadano alkomatem maszynistę - był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia jest grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragedii. - Tożsamość ofiary nie została potwierdzona - podała Paulina Żur. Obecnie ruch kolejowy jest wstrzymany, kursuje komunikacja zastępcza.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#potrącenie #pociąg #Olsztyn

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo