Tragedia na A2. Poruszająca relacja świadka wypadku. "To były najdłuższe minuty w życiu"

Świadek śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę na autostradzie A2, tych chwil nie zapomni do końca życia. W relacji, którą zamieścił w internetowym komentarzu, zaapelował do kierowców, którzy mogą być świadkami takich, często tragicznych, zdarzeń: "Następnym razem zatrzymajcie się i pomagajcie innym".

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku w łódzkiem
fot. KP PSP Brzeziny/EZG Alarmowo

Wypadek wydarzył się wczoraj wieczorem na A2 w kierunku Poznania w pobliżu Nowostawów Dolnych, w województwie łódzkim. 19-letnia mieszkanka Torunia kierująca bmw podczas manewru wyprzedzania utraciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do zderzenia z mercedesem kierowanym przez 43-letniego mężczyznę. 20-letni pasażer BMW zmarł na miejscu, kolejna 18-letnia pasażerka zmarła w szpitalu.

Na facebookowej stronie EZG Alarmowo swój wpis zamieścił jeden ze świadków zdarzenia. Jego relacja jest poruszająca, a jednocześnie pozwalająca wyciągnąć wnioski na przyszłość. 

- Chciałbym wam pogratulować, my zatrzymaliśmy się po tym jak widać było że coś w oddali wypadło z drogi. Zanim przyjechała straż, zatrzymały się w sumie tylko 3 samochody setki innych miały to w...

- przyznał pan Michał, dodając:

To były najdłuższe minuty w życiu

- Następnym razem zatrzymajcie się i pomagajcie innym - wskazał świadek wypadku. - Dziękuję tym państwu którzy walczyli o tego chłopaka. Do końca życia nie zapomnę Waszej heroicznej walki, Waszej determinacji - dodał. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#wypadek #śmiertelny wypadek #A2

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo