Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Szef rolniczej „Solidarności” zadeklarował wsparcie dla przyznania koncesji TV Republika: I to jak najszybciej

Patrząc na oglądalność i na to, kto ją ogląda, jak najbardziej jest rekomendacja ze strony „Solidarności” rolników indywidualnych dla Telewizji Republika, aby miała (i to jak najszybciej!) koncesję na nadawanie telewizji naziemnej - zadeklarował szef rolniczej „Solidarności” Tomasz Obszański.

Tomasz Obszański
fot. - Telewizja Republika

Wniosek złożony

W piątek Telewizja Republika złożyła w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji formalny wniosek o przyznanie koncesji umożliwiającej nadawanie sygnału na ogólnopolskim multipleksie. Stacja, która obecnie, mimo technicznych ograniczeń zasięgu, plasuje się na drugiej pozycji wśród telewizji informacyjnych, będzie mogła być dostępna w każdym polskim domu. Prezes i redaktor naczelny TVR Tomasz Sakiewicz apeluje o szerokie wsparcie tej inicjatywy.

Koncesja „jak najszybciej!”

Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” przyznał w rozmowie z Niezalezna.pl, że nie ma „żadnych wątpliwości”, że Telewizja Republika „powinna mieć możliwość nadawania na terytorium całej Polski, jak pozostałe telewizje”.

- Patrząc na oglądalność i na to, kto ją ogląda, jak najbardziej jest rekomendacja ze strony „Solidarności” rolników indywidualnych dla Telewizji Republika, aby miała (i to jak najszybciej!) koncesję na nadawanie telewizji naziemnej

- zadeklarował Tomasz Obszański.

Szef rolniczej „Solidarności” przypomniał problemy, jakie z uzyskaniem koncesji naziemnej miała Telewizja Trwam, mimo szerokiego wówczas poparcia społecznego. - Tu bezsprzecznie jest to bardzo potrzebne i powinno to być już dawno załatwione – podsumował przewodniczący rolniczej „Solidarności”.

Starania Telewizji Republika o wejście na ogólnopolski multipleks mogą Państwo wesprzeć, wysyłając petycję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. LINK DO JEJ TREŚCI I ADRESY TUTAJ

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Telewizja Republika #Tomasz Obszański #KRRiT #koncesja #multipleks

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

po
Wczytuję ocenę...
Wideo