Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Pobili nastolatka na boisku. Jeden z nich - wpadł!

Policjanci zatrzymali jednego z podejrzanych o pobicie 17-latka na boisku przy szkole w Starogardzie Gdańskim (Pomorskie). Pokrzywdzony trafił do szpitala – poinformowała policja.

Przemoc
fot. - pixabay.com
„W miniony poniedziałek otrzymaliśmy zgłoszenie o pobiciu 17-latka na terenie ogólnodostępnego boiska przy jednej ze starogardzkich szkół”

– przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim asp. sztab. Marcin Kunka.

Według wstępnych ustaleń mundurowych na miejscu zdarzenia było kilku nieletnich, a dwóch z nich miało dopuścić się tego czynu.

„Sprawcy mieli założone na głowach kaptury, a ich twarze miały być zasłonięte przez zaciągnięte koszulki. Wszystko wskazuje na to, że uczestnicy bójki mogli znać się wcześniej. Pokrzywdzony 17-latek trafił do szpitala i po wykonanym badaniu lekarskim wrócił do miejsca zamieszkania”

– poinformował Marcin Kunka.

Kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą, po niespełna dwóch godzinach od przyjęcia zgłoszenia zatrzymali 15-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego.

„Nieletni został osadzony w policyjnej izbie dziecka. Wyjaśniamy bliższe okoliczności dotyczące tej interwencji, a także prowadzimy czynności ukierunkowane na zatrzymanie pozostałych uczestników tego zdarzenia”

– dodał asp. sztab. Kunka.

 Źródło: pap, niezalezna.pl

 

#pobicie #boisko #nastolatek #policja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

luk
Wczytuję ocenę...
Wideo