Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Co spadło na pole pod Ostródą? Policja dla TV Republika: Mamy potwierdzenie, że to balon meteo

Niezidentyfikowany obiekt miał spaść na pole w okolicach Miłakowa pod Ostródą. Na miejscu znajduje się policja, która ustalała, co wylądowało w Miłakowie. "Nie zachodzi potrzeba ewakuacji mieszkańców"  - poinformował oficer prasowy warmińsko-mazurskiej policji. Trwa ustalanie skąd przyleciał przedmiot. Pewne jest jednak - nie jest to obiekt wojskowy.

Miłakowo
printscreen - openstreetmap.org

- Policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańca wsi, że w pobliżu jego posesji wylądował przedmiot. Policjanci właśnie go zabezpieczają i następnie przekażą wojsku. Będziemy wyjaśniali, co to za obiekt i skąd przyleciał

– powiedział oficer prasowy warmińsko-mazurskiej policji Rafał Jackowski.

 

 

- Potwierdzam, że dziś rano uzyskaliśmy zgłoszenie, że na polach u gospodarza jednej ze wsi w okolicy Miłakowa został znaleziony przedmiot. Mamy potwierdzenie, że to balon meteo. Policjanci będą wyjaśniać, do kogo należy przedmiot i dlaczego znalazł się w naszym regionie - powiedziała Telewizji Republika sierż. Paulina Śliwińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

"Nie jest to przedmiot infrastruktury wojskowej. Jest to balon meteo, czyli balon pogodowy. Na ten moment mogę przekazać, że nie jest to balon szpiegowski, ani żadna infrastruktura wojskowa" - dodała policjantka.

 Źródło: niezalezna.pl, Fakt, PAP

 

#Miłakowo

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo