Setki tysięcy imigrantów wjadą do Polski. Dziesiątki milionów do Europy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

NASZA AKCJA! „TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust!” Pobierz i wydrukuj plakat

Trwa akcja mediów Strefy Wolnego Słowa, zachęcająca do wysyłania do instytucji w Polsce i za granicą, oraz do posłów i senatorów protestu przeciwko cenzurze, jaką chce wprowadzać telewizja TVN. Od dziś na ulicach całej Polski pojawią się plakaty i billboardy akcji. Do najnowszego wydania tygodnika "Gazeta Polska" zostanie dołączona specjalna naklejka "TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust". Już dziś udostępniamy Państwu plakat do wydrukowania. Zachęcamy do przesyłania go rodzinie i znajomym.

„TVN kłamie”, „TVN podaje informacje, które chronią Putina”, „TVN ukrywa prawdę o katastrofie smoleńskiej”, „Publikacje TVN są zmanipulowane” – wydania zakazu wypowiadania takich słów domaga się od sądu działająca w Polsce telewizja TVN od mediów Strefy Wolnego Słowa oraz TVP Info.

Akcja rozszerza swój zasięg. We środę w "GP" będzie specjalna naklejka, od dziś rusza akcja plakatowa. Dziś można pobrać i wydrukować plakat!

- Zachęcamy do drukowania i rozlepiania plakatów, jeśli ktoś dysponuje wolnymi powierzchniami, gdzie może je umieścić. Walczmy z cenzurą. Bez wolności słowa nie będzie demokracji. Nie damy się zastraszyć, przed wyborami wolność słowa to rzecz kluczowa

- apeluje Tomasz Sakiewicz.

TUTAJ można pobrać plakat "TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust"

Jeśli nie zgadzasz się na cenzurę, której wprowadzenia przez sąd domaga się stacja TVN, nie bądź bierny! Zalejmy naszymi protestami polskie, europejskie i światowe instytucje zajmujące się kwestią wolności słowa i praw człowieka. Tekst protestu (w wersji POLSKIEJ lub ANGIELSKIEJ) można wysłać do instytucji w Polsce i za granicą, oraz do Twoich przedstawicieli w polskim Sejmie i Senacie oraz Parlamencie Europejskim!

 

 

  Plakat "Nie zamkniecie nam ust!"Źródło: niezalezna.pl

 

#media #TVN cenzuruje

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo