Weź udział w III Kongresie Rozwoju Kolei w Warszawie

Trzy bloki tematyczne oraz dziewięć paneli dyskusyjnych – to wszystko na stadionie PGE Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie.

Foto: III Kongres Rozwoju Kolei w Warszawie
PKP

6 czerwca rozpocznie się na nim organizowany przez Grupę PKP Kongres Rozwoju Kolei. Zapraszamy do rejestrowania się na to wydarzenie: https://www.kongresrozwojukolei.pl/#section-129 

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja jest bardzo prosta i intuicyjna. Należy wejść na stronę Kongresu Rozwoju Kolei – kongresrozwojukolei.pl – i w górnym pasku nawigacji wybrać „rejestrację”. Z dwóch możliwych opcji wybrać „uczestnik”, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny, podając podstawowe dane: imię, nazwisko, dane kontaktowe (e-mail, telefon), nazwę firmy lub organizacji, a następnie stanowisko. Po jego wypełnieniu otrzymamy e-maila zwrotnego z linkiem rejestracyjnym. Po jego uruchomieniu konieczne jest wymyślenie hasła, za pomocą którego zalogujemy się na nasze konto. Później pozostaje już tylko wybór interesujących nas wydarzeń w ramach kongresu. Można wybrać maksymalnie trzy panele dyskusyjne z trzech dostępnych bloków tematycznych – „Inwestycje”, „Ponad granicami” oraz „Kolej w systemie transportowym”. Wybór z pewnością ułatwi pełny opis poszczególnych paneli wraz z przedstawieniem biorących w nich udział prelegentów. Domyślnie każdy z uczestników poza panelami może uczestniczyć w ceremonii otwarcia kongresu. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Warto jednak jak najszybciej zarejestrować się i wybrać interesujące nas panele, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a jedynym kryterium zapisów jest kolejność zgłoszeń!

Wraz z rejestracją uczestników ruszył również proces akredytacji dziennikarzy. Ścieżka jest bardzo podobna, z tym, że zamiast pola „uczestnik” w procesie zapisów trzeba wybrać „media”. Następnie należy wypełnić formularz i oczekiwać na przyznanie akredytacji. W przypadku mediów, ze względu na specyfikę ich pracy, nie obowiązują zapisy na poszczególne panele dyskusyjne. 

III edycję Kongresu Rozwoju Kolei poświęcono przyszłości transportu kolejowego oraz jego pozycji w narodowej i światowej gospodarce. Tematami poruszanymi podczas wydarzenia będą m.in. konsolidacja rynku kolejowego, inwestycje, cyfryzacja, ekologia oraz rola kolei na arenie międzynarodowej. 
Kongres to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kolejowej w Polsce, miejsce dialogu przedstawicieli świata polityki, biznesu, samorządu, nauki oraz ekspertów z branży kolejowej. Pierwsza edycja Kongresu Rozwoju Kolei miała miejsce w 2019 roku. 
Więcej informacji o III Kongresie Rozwoju Kolei jest dostępnych na stronie kongresrozwojukolei.pl.
Natomiast informacje o Polskich Kolejach Państwowych S.A. i Grupie PKP – pkp.pl/pl/grupa-pkp .
 

 Źródło: redakcja

 

Materiał prasowy
Wczytuję ocenę...
Komentarze (1)
Tomek Janiszewski 01.06.2023 15:26
  • Komentarze: 5979
Niech CBA przyjrzy się kulisom przygotowań do budowy tzw. Kolei Północnego Mazowsza Zegrze - Przasnysz. Radni Serocka i Pułtuska w jednobrzmiących uchwałach przegłosowałi wyrzucenie stacji daleko poza granice miast, aby kolej stała się całkowicie bezużyteczna dla mieszkańców i przyjezdnych. Wskazane byłoby sprawdzić czy nie wzięli w łapę od busiarzy dla której taka konkurencja byłaby wysoce niepożądana, lub developerów którzy każdą piędź ziemi zabudowaliby garamela
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo