Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Tragiczny wypadek na DK 19. Zginęło małe dziecko

Ok. 3,5-roczne dziecko podróżujące z matką poniosło śmierć w wypadku, do którego doszło w środę wieczorem na drodze krajowej nr 19 w okolicach miejscowości Dziecinne (Podlaskie), między Bielskiem Podlaskim a Siemiatyczami. Zderzyły się tam trzy auta, droga jest zablokowana.

pixabay

Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierująca samochodem marki lexus z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie jej auto zderzyło się z citroenem, a potem jeszcze z chryslerem; jeden z tych samochodów był dostawczy, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by uwolnić zakleszczonego w środku kierowcę.

W wypadku zginęło dziecko w wieku ok. 3,5 roku, dwie osoby trafiły do szpitala - wynika z informacji podanych przez straż pożarną i policję. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać ok. trzech godzin - szacują drogowcy. Policjanci kierują auta ciężarowe w Bielsku Podlaskim na drogę krajową nr 66 w kierunku Kleszczel, a potem na wojewódzką nr 693 do Siemiatycz. Natomiast w Siemiatyczach policjanci kierują ciężarówki na drogę wojewódzką nr 690 w kierunku Ciechanowca, a następnie na krajową nr 63 do Zambrowa.

Samochody osobowe korzystają z objazdów drogami lokalnymi.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

#policja #wypadek #droga

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

as
Wczytuję ocenę...
Wideo