Bezrobocie nadciąga nad Polskę » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Tragiczna noc na drogach Łódzkiego. Nie żyje 5 osób

W czterech wypadkach zginęło pięć osób, a cztery zostały ranne - to tragiczny bilans 12 godzin na drogach województwa łódzkiego od sobotniego wieczoru do niedzielnego poranka - podali policjanci, strażacy i drogowcy.

policja.pl

Przed godz. 19.00 w sobotę na autostradzie A2 w Nowostawach Dolnych w pow. brzezińskim (Łódzkie) dachowało auto osobowe. Dwie osoby były reanimowane - podał rzecznik KW PSP mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Dodał, że na miejscu zginął 20-letni mężczyzna a 18-letnia pasażerka samochodu zmarła w szpitalu; w wyniku dachowania jedna osoba została ranna - to kierująca bmw kobieta - przekazali policjanci z Brzezin.

Godzinę później w miejscowości Borki w pobliżu Łęczycy (Łódzkie), po zderzeniu dwóch aut osobowych zginęła jedna osoba. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W tym wypadku jedna osoba została ranna.

W nocy z soboty na niedzielę na al. Włókniarzy w Łodzi bmw wjechało w latarnię. Zginęła 22-letnia kobieta. Ranny, 20-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala - podali ratownicy.

Na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Bobry, między Radomskiem a Kłomnicami (Łódzkie), w niedzielę ok. godz. 7.00 samochód osobowy uderzył w drzewo. Zginęła jedna osoba. Śmiertelną ofiarą jest mężczyzna. Ranna została też kobieta - przekazał mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

W miejscu wypadku w Bobrach nadal zablokowana jest dk 91. Wyznaczono objazdy drogą wojewódzką nr 784 i drogami lokalnymi - poinformował Piotr Szczepanik z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
md
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo