Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

„To jest właśnie obraz polityki PO”. Minister Dworczyk odpowiada na internetowy wpis Tomczyka

"To jest właśnie obraz polityki PO - czerpanie informacji ze stron internetowych" - napisał minister Michał Dworczyk w odpowiedzi na twitterowe zaczepki ze strony posła Koalicji Obywatelskiej Cezarego Tomczyka. "Proszę o minimum profesjonalizmu" - dodał.

Michał Dworczyk/Cezary Tomczyk
fot. Telewizja Republika; Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

- Minister Dworczyk pyta, gdzie jest informacja o możliwości wykorzystania patentu przez firmę Moderna. Na stronie internetowej tej firmy. Taki jest obraz tego spotkania. Minister Michał Dworczyk mówi, że harmonogram jest na stronie? Dla kolejnych grup? Nie żartujmy

 - napisał dziś na Twitterze poseł Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk.

W odpowiedzi Dworczyk przypomniał, że Polska ma zapewnionych 85 mln dawek szczepionki:

"To jest właśnie obraz polityki PO - czerpanie informacji ze stron internetowych... Panie przewodniczący Cezary Tomczyk - mamy zapewnionych 85 mln dawek szczepionki do końca roku, 60 mln dawek z jednej, a 25 mln z drugiej umowy. To są fakty, warto się ich trzymać"

Szef KPRM zamieścił także tabelę z harmonogramem szczepień, który znajduje się na stronie internetowej dotyczącej szczepień:

"Przewodniczący Cezary Tomczyk domagał się harmonogramu dostaw i liczby szczepień. Był on ogłoszony na konferencji ponad 2 tygodnie temu, jest dostępny na stronach rządowych i będzie aktualizowany wraz z kolejnymi informacjami od producentów. Proszę o minimum profesjonalizmu" - napisał Dworczyk

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Michał Dworczyk #Cezary Tomczyk

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo