Szkalowanie polskiego munduru. Premier: nigdy nie będzie na to naszej zgody

- Nigdy nie będzie naszej zgody na szkalowanie polskiego munduru, obrażanie żołnierzy, policjantów i strażników granicznych; dla rządu Prawa i Sprawiedliwości liczy się wyłącznie bezpieczna przyszłość Polaków - podkreślił premier Mateusz Morawiecki.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
"Murem na polskim mundurem"
Facebook.com/ Mateusz Morawiecki

"Nigdy nie będzie naszej zgody na szkalowanie polskiego munduru, obrażanie żołnierzy, policjantów i strażników granicznych! Żaden propagandowy film, który służy interesom Putina, nie zmieni naszej postawy i determinacji! Dla rządu Prawa i Sprawiedliwości liczy się wyłącznie bezpieczna przyszłość Polaków"

- napisał na Facebooku Morawiecki.

Dodał, że włoska wyspa Lampedusa "jest dziś symbolem błędnej polityki Angeli Merkel, Donalda Tuska i przestrogą dla całej Europy".

Przypomniał, że dwa lata temu Putin i Łukaszenka zaatakowali wschodnią granicę Polski.

"Rząd PiS - pomimo sprzeciwu PO, odparł ten atak i wzmocnił szczelność polskiej granicy. Zbudowaliśmy zaporę, która broni Polski. Rozwijamy możliwości Wojska Polskiego, Wojska Obrony Terytorialnej, Straż Graniczna i inwestujemy rekordowe środki, by Polacy byli bezpieczni"

- czytamy we wpisie szefa rządu.

"Dziękuję wszystkim, którzy noszą polski mundur! Możecie być pewni, że dopóki rządzimy państwo polskie będzie zawsze murem za polskim mundurem. Proszę wszystkich - pokażmy, że jesteśmy z polskimi żołnierzami! Dziś to szczególnie ważne"

- zauważył premier.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo