Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Szczawiowa dieta Niesiołowskiego jej nie ruszała? Marczułajtis „zatroskana” o najbiedniejszych

Posłanka Platformy Obywatelskiej Jagna Marczułajtis-Walczak postanowiła wykorzystać jedno ze zdjęć zrobionych podczas dzisiejszej zadymy, zorganizowanej przez rolników z AGROunii w Warszawie, by zagrać na emocjach. Opublikowała wpis ze zdjęciem starszej pani, zbierającej rozrzucone przez protestujących jabłka, sugerując w domyśle, że problem biedy wśród seniorów za rządów PiS-u narasta. Internauci przypomnieli pani polityk kilka faktów.

Donald Tusk i Jagna Marczulajtis
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Jagna Marczułajtis, oprócz niekwestionowanych sukcesów sportowych zasłynęła m.in. ze skandalu związanego z organizowaniem olimpiady w Krakowie. Dzięki prowokacji dziennikarskiej przeprowadzonej przez redaktora portalu lovekrakow.pl dowiedzieliśmy, jak mogą być wykorzystywane środki finansowe będące w dyspozycji komitetu, a także jak namawiani są dziennikarze do poparcia kosztownej fanaberii posłanki Platformy.

Dziś posłanka PO chciała pokazać "ludzką" twarz i zatroskanie o najbiedniejszych zamieszczając zdjęcie z protestu rolników w Warszawie.

Komentujący wpis posłanki zwrócili uwagę na nieco inne kwestie, przypominając co nieco z przeszłości.

Pani Marczułajtis przypomniano także szefowanie Komitetowi Konkursowemu Kraków 2022, który miał pomóc w zorganizowaniu zimowej olimpiady w stolicy Małopolski. Skończyło się na szumnych zapowiedziach i milionowych kosztach. A można je było przeznaczyć na potrzebujących...

 

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

 

#AGROUnia #Jagna Marczułajtis-Walczak

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo