Spotkanie senatorów PiS z Jarosławem Kaczyńskim. "Rozmawialiśmy o sytuacji bieżącej"

Rozmawialiśmy o polityce, sytuacji bieżącej, a także kampanii wyborczej do PE oraz do parlamentu - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski pytany o wtorkowe spotkanie senatorów PiS z liderem partii Jarosławem Kaczyńskim.

Jarosław Kaczyński i Stanisław Karczewski; zdjęcie ilustracyjne
By Kancelaria Sejmu / Rafał Zambrzycki - Konferencja naukowa "Konstytucja Solidarności", CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=75019427

Marszałek Senatu pytany podczas konferencji prasowej o spotkanie senatorów z prezesem PiS wyjaśnił, że było ono planowane już od dawna, ale z różnych "obiektywnych powodów" było odkładane i dopiero we wtorek do niego doszło.

- Najpierw było wystąpienie pana prezesa, później były zadawane pytania, na wszystkie pytania pan prezes odpowiadał. Bardzo interesujące, ciekawe spotkanie

 - relacjonował.

- Rozmawialiśmy o polityce (...) rozmawialiśmy o sytuacji bieżącej

 - mówił Karczewski. Dodał, że poruszano też temat kampanii wyborczej do PE oraz do parlamentu.

Marszałek Senatu powiedział też, że w trakcie spotkania "padło kilka bardzo ciekawych propozycji programowych". Dopytywany przez dziennikarzy o jakie propozycje chodzi, Karczewski odparł: "Bardzo ciekawe, interesujące, do obróbki".

Prezes PiS Jarosław Kaczyński po zakończeniu wtorkowego spotkania oświadczył w rozmowie z dziennikarzami, że była to "bardzo ciekawa, interesująca trzygodzinna dyskusja".

- Była mowa o prawie wszystkich sprawach ważnych dzisiaj dla Polski

- dodał.

- Bardzo jestem rad z tego spotkania i umówiliśmy się z panem marszałkiem (Karczewskim), że będziemy je powtarzać

- zapowiedział lider PiS.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#PiS #senatorowie #Jarosław Kaczyński

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo