Gazeta Polska: Tygrys bez pazurów. MON rządzą Cezary Tomczyk z Mirosławem Różańskim Czytaj więcej!

Skandaliczna grafika krąży po internecie! Udostępnił ją też... wicedyrektor Muzeum Warszawy

Na portalach społecznościowych kraży szokująca grafika, przedstawiająca nóż, w którego rękojeści "ukryty" jest profil twarzy prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Skandaliczny obrazek zamieścił na swoim facebookowym profilu m.in. Jarosław Trybuś, wicedyrektor Muzeum Warszawy. Kilka godzin temu usunął wpis.

pixabay.com/CC0/Pixelkult

Mimo licznych apeli i próśb, które pojawiły się wraz z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, nie ustają próby podgrzewania emocji i politycznego sporu. Przejawem tego jest także skandaliczna grafika, która od niedawna krąży w mediach społecznościowych.

Przedstawia ona nóż, w którego rękojeści "ukryty" jest profil twarzy prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

Na swoim profilu na Facebooku umieścił ją m.in. Jarosław Trybuś, wicedyrektor Muzeum Warszawy. Internauci zaapelowali o reakcję władz stolicy na skandaliczny wpis. W niedzielę popołudniu Trybuś usunął grafikę ze swojego facebookowego profilu.

- Panie Prezydencie Trzaskowski. Deklarował Pan walkę z mową nienawiści. Ma Pan idealną okazję, bo sprawa dotyczy wicedyrektora Muzeum Warszawy, czyli placówki miejskiej. Jakie działania podejmie Pan w tej sprawie? 

- zapytał na Twitterze warszawski radny PiS, Sebastian Kaleta.

 Źródło: Twitter, niezalezna.pl

 

#śmierć Pawła Adamowicza #grafika

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wideo