Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe SGMK

Rozpoczęła się rekrutacja na interdyscyplinarne studia podyplomowe w obszarze, cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji oraz komunikacji i futurologii w Szkole Głównej Mikołaja Kopernika. Jak wskazuje uczelnia, zajęcia na kierunkach „Communications and strategic foresight / Komunikacja i strategic foresight (prognozowanie strategiczne)” oraz „Cybersecurity and security of financial and public institutions (AI) / Cyberbezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo instytucji finansowych i publicznych (AI)” ruszą już w połowie czerwca br.

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika
screen - sgmk.edu.pl

Rekrutacja na studia podyplomowe na SGMK

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika wyznacza trendy w zakresie nowoczesnego nauczania. Wykłady są prowadzone przez naukowców praktyków, ale także przez specjalistów z różnych dziedzin z najlepszych ośrodków naukowych w Polsce i na świecie. 

Rekrutacja na kierunki studiów podyplomowych "prognozowanie strategiczne" i "cyberbezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo instytucji finansowych i publicznych" będzie trwała do 5 czerwca br. z możliwością wydłużenia tego terminu. Szczegółowe informacje na temat oferty studiów SGMK można znaleźć na stronie www.sgmk.edu.pl/rekrutacja.

Kierunek "prognozowanie strategiczne" 

MNoKierunek „Communications and strategic foresight / Komunikacja i strategic foresight (prognozowanie strategiczne)" to jedne z pierwszych studiów podyplomowych w Polsce w tym obszarze. Tok studiów wyróżnia się interydyscyplinarnością - łączone są różnorodne dziedziny, aby studenci mogli zrozumieć złożone zjawiska komunikacyjne oraz przyszłe trendy.

Jest to niezwykle istotne w kontekście współpracy w rozmaitych obszarach prowadzanej przez naukowców, menadżerów, ekspertów. Absolwenci wspomnianego kierunku zyskają niezbędną wiedzę pozwalającą, by zostać innowatorem w rozwiązywaniu problemów a także będą gotowi stawiać czoła wyzwaniom rewolucji cyfrowej. 

"Cyberbezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo instytucji finansowych i publicznych"

Studia podyplomowe “Cybersecurity and security of financial and public institutions (AI) / Cyberbezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo instytucji finansowych i publicznych (AI)” to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą pozyskać szeroką wiedzę na temat bezpieczeństwa państwa, gromadzenia i zabezpieczania informacji oraz polityki bezpieczeństwa.

Program studiów skupia się również na zagadnieniach wywiadu gospodarczego i reagowania na zagrożenia, ze szczególnym uwzględnieniem cyberprzestępczości. Absolwenci tego kierunku będą mogli pracować jako specjaliści ds. sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa w sektorze publicznym i prywatnym.

 Źródło: sgmk.edu.pl, niezalezna.pl

 

#SGMK #Szkoła Główna Mikołaja Kopernika #Toruń #NBP #Bank centralny

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo