Gazeta Polska: Tygrys bez pazurów. MON rządzą Cezary Tomczyk z Mirosławem Różańskim Czytaj więcej!

Rolnicy włączają się w ochronę Polski! Będą odstraszać nielegalnych migrantów świńską gnojowicą

Polską wstrząsnęła niedawno informacja o śmierci żołnierza ugodzonego nożem przez nielegalnych imigrantów na granicy z Białorusią. Rolnicy nie zostaną obojętni wobec ataków na nasz kraj i funkcjonariuszy. Zapowiadają systematyczne polewanie świńską gnojowicą terenów przygranicznych. Wideo z akcji rolników pokazała dziś Telewizja Republika.

Rolnicy włączają się w ochronę granicy
printscreen - youtube.com

Rolnicy z Oddolnego Ogólnopolskiego Protestu Rolników postanowili zaangażować się w ochronę polskich granic. Wpadli na dość nietypowy pomysł, wylewania świńskiej gnojowicy wzdłuż terenów przygranicznych, co miałoby odstraszyć nielegalnych migrantów przed próbami przedarcia się na teren naszego kraju.

Jeśli będziemy używać świńskiej gnojowicy, to migranci powinni unikać tego terenu ze względu na swoje wyznanie. Rozlana świńska gnojowica sprawi, że nie będą chcieli przechodzić przez te pasy

- tłumaczył Damian Murawiec z OOPR.

Na platformie YouTube pojawił się film, w którym rolnicy tłumaczą, dlaczego zdecydowali się na wspieranie polskich służb mundurowych stacjonujących na granicy z Białorusią, a także opisują, w jaki sposób zamierzają to robić. Ponadto rolnicy z różnych zakątków Polski wyrazili podziw dla żołnierzy, strażników granicznych i policjantów, którzy bronią granic.

O akcji poinformowano także dziś na antenie Telewizji Republika. Stacja pokazała także nagranie, na którym widać wylewanie gnojowicy na polu tuż przy płocie przygranicznym.

 Źródło: niezalezna.pl, instytutrolny.pl,

 

#rolnicy #granica #imigranci

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

bm
Wczytuję ocenę...
Wideo