Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Reporterzy bez Granic? Obłuda bez granic! Ziobro odpowiada na atak organizacji. „Szybko opadają maski”

Minister sprawiedliwości prokurator generalny Zbigniew Ziobro zareagował na nieprawdziwe twierdzenia organizacji Reporterzy bez Granic dotyczące napaści na kierowcę ciężarówki obrońców życia i braku reakcji TVN na to zdarzenie. - Obłuda bez granic! Przykro patrzeć, jak szybko opadają maski tym, którzy mienią się obrońcami demokracji i wolnego słowa - wskazuje.

Napadnięty wolontariusz. Jest reakcja Zbigniewa Ziobry
Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

- Organizacja Reporterzy bez Granic zaatakowała mnie, twierdząc, że moja obrona napadniętego i pobitego człowieka oraz wytknięcie stacji TVN braku dziennikarskiego obiektywizmu, tj. świadome przemilczenie skandalu, to „realizacja politycznej agendy”

- wykazuje prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

- Otóż drodzy „reporterzy bez granic”, jak się nazywacie, Prokurator Generalny w Polsce zawsze będzie stawał po stronie ofiar. Tak jak było to w przypadku zaatakowanego kierowcy ciężarówki obrońców życia

- dodaje podkreślając zarazem, że "tego też oczekiwałbym od takiej organizacji jak Wasza". - Czy jeśli napadnięty i pobity zostanie przedstawiciel LGBT, a sądy gwarantować będą bezkarność sprawcom, to też będziecie chcieli wyciszać ten temat? - pyta Ziobro.

- A jeśli pobity będzie przedstawiciel mniejszości narodowej, to też będziecie zachęcać media do milczenia? Obejrzyjcie ten film i zastanówcie się, co zrobiłby z nim prawdziwy „reporter bez granic”

- dodaje.

ZOBACZCIE FILM:

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

#Zbigniew Ziobro #prolife #atak #dziennikarstwo

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo