Putin chce przejąć kontrolę nad Zachodem To jego ostateczny celi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Przesłuchano b. prezydenta Siedlec

Pan prezydent jest w dobrym stanie psychicznym, podczas przesłuchania odpowiadał rzeczowo - powiedział dziś po przesłuchaniu Wojciecha Kudelskiego prokurator Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Kamil Żmudziński.

zdjęcie ilustracyjne
policja.pl

- Nie mogę powiedzieć o szczegółach przesłuchania, zaznaczę, że dopiero po przesłuchaniu podejrzanego będziemy mogli udzielić więcej informacji. Pan prezydent jest w dobrym stanie psychicznym, odpowiadał rzeczowo - powiedział w rozmowie z dziennikarzami prokurator Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Kamil Żmudziński.

Tuż po przesłuchaniu pokrzywdzonego z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach do miejscowej prokuratury okręgowej przewożony jest podejrzewany w tej sprawie 38-latek. Prokuratura najprawdopodobniej przedstawi mu zarzut usiłowania zabójstwa.

Były prezydent Siedlec został zaatakowany w poniedziałek przed godz. 8. Sprawca zbiegł i był poszukiwany przez policję. Były prezydent z obrażeniami ciała trafił do szpitala i przebył operację. W poniedziałek wczesnym popołudniem funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o napaść na Kudelskiego.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#przesłuchanie #prokuratura #Siedlce

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo