Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Premier: Mam nadzieję, że za 3-4 miesiące wrócimy do dynamicznej odbudowy gospodarki

"Tarcza Finansowa Polski Fundusz Rozwoju 2.0 to element odbudowy naszego potencjału gospodarczego i nadzieja na szybki powrót do wzrostu po pandemii" - napisał dziś na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. "Mam nadzieję, że za 3-4 miesiące wrócimy do dynamicznej odbudowy potencjału ekonomicznego" - dodał premier.

zdjęcie ilustracyjne
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska; gov.pl

Do wpisu premier dołączył ilustrację w której podkreślił, że "jesteśmy w trudnym momencie i nadal musimy przestrzegać obostrzeń". "Ale dzięki rozwijającemu się programowi szczepień i kolejnym programom wsparcia wierzę, że razem przetrwamy ten ciężki okres" - stwierdził Morawiecki.

Mam nadzieję, że najpóźniej za 3-4 miesiące wrócimy do dynamicznej odbudowy potencjału ekonomicznego, a Polska gospodarka znów pozytywnie zaskoczy świat

 - zaznaczył szef rządu.

Tarcza Finansowa 2.0 PFR umożliwia mikro, małym i średnim firmom przyznanie subwencji, które będą mogły być w 100-procentach umarzane. Chodzi o branże, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19. Finansowanie w ramach programu jest udzielane od 15 stycznia 2021 r. do 31 marca 2021 r. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP, Facebook

 

#Polski Fundusz Rozwoju #Tarcza Finansowa #premier #Mateusz Morawiecki #tarcza antykryzysowa

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo