Setki tysięcy imigrantów wjadą do Polski. Dziesiątki milionów do Europy » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

„Polacy piszą nasz program, są najlepszymi ekspertami”. Politycy PiS na piknikach "Rodzina 800 plus"

- Nie brakuje w Polsce problemów do rozwiązania, ale my zawsze stawiamy na rozwiązywanie ich razem z ludźmi, bo dzięki temu rozpoznajemy je lepiej i szybciej je rozwiązujemy - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, który wziął dziś udział w piknikach "Rodzina 800 plus".

Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w piknikach "Rodzina 800 plus"
facebook.com/MorawieckiPL

Pikniki rodzinne 800 plus

"Na pewno nie brakuje w Polsce problemów do rozwiązania, ale my zawsze stawiamy na rozwiązywanie ich razem z ludźmi, bo dzięki temu rozpoznajemy je lepiej i szybciej je rozwiązujemy. Na piknikach w całej Polsce, nie tylko spotykamy się i rozmawiamy Polakami w dobrej atmosferze, ale razem z Nimi piszemy nasz program. Obywatele są naszymi najlepszymi ekspertami. Dziękuję za spotkanie w Książu Wlkp. i Krotoszynie"

– napisał premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu wziął dziś udział w piknikach "Rodzina 800 plus" w Książu Wielkopolskim i Krotoszynie. Morawiecki podkreślił, że spotyka się z Polakami po to, aby "uważnie wysłuchać potrzeb mieszkańców danego regionu - bo to Polacy piszą nasz program, Polacy są naszymi najlepszymi ekspertami". 

800 plus dla 6,7 mln dzieci

"Marką skutecznej polityki rządu jest to, że dociera do jak największej liczby Polek i Polaków. Szacujemy, że z programu Rodzina 800+ w 2024 r. skorzysta blisko 6,7 mln dzieci. Jednocześnie, nasze programy inwestycyjne, które zwiększają jakość i komfort życia mieszkańców, docierają do każdego zakątka Polski. Każdy może skorzystać dziś z dróg, szkół czy szpitali, które otrzymały rządowe dofinansowanie"

– wskazywał na pikniku premier.

Z kolei w pikniku w Udaninie brała udział marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

"Dziękuję za zaproszenie i dobre rozmowy. Cieszy mnie, że tak dobrze oceniacie Państwo nasze programy społeczne, kierowane do rodzin. Widok uśmiechniętych rodziców i radosnych dzieci jest nie do przecenienia. Wszystkiego dobrego"

– napisała Witek.

 Źródło: twitter.com, gov.pl, niezalezna.pl

 

#Mateusz Morawiecki #Elżbieta Witek #piknik rodzina 800 plus

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Mateusz Mol
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo