Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Dowiedz się więcej »

Pogoda w nocy: od -14 do 1 stopnia, w całym kraju opady deszczu i śniegu

W nocy temperatura wyniesie od -14 do 1 stopnia Celsjusza. W całym kraju będzie duże zachmurzenie, występować będą też mgły - wynika z prognozy IMGW.

Prognoza pogody
Maggis_Ab - pixabay.com

W nocy w całym kraju zachmurzenie duże. Na południowym wschodzie więcej przejaśnień. W całym kraju opady deszczu i deszczu ze śniegiem oraz śniegu; na południowym wschodzie - śniegu. Możliwe mgły osadzające szadź ograniczające widzialność do 200 metrów.

Temperatura minimalna od -14 stopni Celsjusza na południowym wschodzie, -3 w centrum, do 1 stopnia na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-wschodni i południowy.

W niedzielę niemal w całym kraju zachmurzenie będzie duże. Na zachodzie opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W centrum wystąpią marznące opady deszczu i deszczu ze śniegiem; na północnym wschodzie - śniegu.

Temperatura maksymalna od -2 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, 2 stopnie w centrum, do 7 na zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich porywisty do 60 km/h.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#IMGW #pogoda #zima #śnieg #deszcz

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo