Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Poczta wraca na Dworzec Centralny w Warszawie

Poczta Polska planuje otworzyć w tym roku w stolicy 12 nowych punków - powiedział dziś Grzegorz Kurdziel z zarządu spółki podczas otwarcia pierwszej z tych placówek na Dworcu Centralnym w Warszawie.

zdjęcie ilustracyjne
facebook.com/pocztapolska

Zaznaczył, że Poczta Polska wraca na Dworzec Centralny po czterech latach przerwy.

- To ponad 70. punkt pocztowy, który jest na powrót przywracany obywatelom - mówił w czasie uroczystości minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Kurdziel poinformował, że „w stolicy powstanie jeszcze sześć placówek własnych oraz pięć agencji pocztowych”. - Spółka planuje również inwestycje i remonty blisko 30 istniejących stołecznych placówek pocztowych - mówił.

Podkreślił, że strategia Poczty Polskiej zakłada rozwój sieci, urzędów, filii i agencji pocztowych zarówno na wsiach, jaki i dużych miastach.

Obecny na konferencji prezes PKP SA Krzysztof Mamiński zaznaczył, że „w naszych obiektach kawiarnie, sklepy, saloniki prasowe i właśnie placówki pocztowe, stanowią wartość dodaną”.

W stolicy Poczta Polska ma 252 placówki, w tym trzy czynne całą dobę.

Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku, zatrudnia ponad 80 tys. pracowników. Ma ponad 7,5 tys. placówek, filii i agencji pocztowych.

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Dworzec Centralny #poczta #Poczta Polska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wideo