Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Pean Dziambora na cześć handlowych niedziel. Internauci nie wytrzymali

Dziś przypada ostatnia niedziela handlowa w 2023 r., jednak nie wiadomo, czy obecne ograniczenia niedzielnego handlu nie zostaną zmienione w przyszłych latach przez nową koalicję rządową. Tymczasem Artur Dziambor, były poseł Konfederacji, zamieścił na Twitterze panegiryczny wpis na temat niedziel handlowych. Internauci nie wytrzymali.

Niedziela handlowa
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Zgodnie z niedawno przyjętą ustawą, 17 grudnia jest niedzielą handlową, drugą z kolei w grudniu i zarazem ostatnią w 2023 r. Jak będzie wyglądał handel niedzielny w kolejnych latach na razie wydaje się niewiadomą. W nowej koalicji rządzącej nie brakuje bowiem głosów środowisk "wolnościowych" o odblokowaniu handlu w niedzielę, a postulat zmian w tym zakresie znalazł się w programie niemal każdej partii wchodzącej w skład większościowej koalicji.

Dziś prawdziwy pean na cześć handlowych niedziel zamieścił dzisiaj na Twitterze Artur Dziambor, były poseł Konfederacji, koła Wolnościowcy, który w tegorocznych wyborach bez skutku ubiegał się o reelekcję z list Trzeciej Drogi.

- Ach, zakupy w niedzielę. Cisza, spokój, nic cię nie goni, nikt na ciebie nie czeka, nigdzie nie musisz zaraz być, można pomyśleć, odpocząć, kupić to czego faktycznie potrzebujesz, a i coś co akurat teraz się spodoba. Wolność. Pomijając święta, tak powinno być w każdą niedzielę! - napisał Dziambor.

Do jego wpisu szybko odnieśli się internauci, zwracając uwagę, że dla pracowników handlu taka niedziela nie jest wcale niczym przyjemnym.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Artur Dziambor #niedziela handlowa

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
md
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo