Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Środa ma nadzieję, że „gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło”. Pisze o pokoleniach kretynów

"Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło" - napisała na Facebooku prof. Magdalena Środa komentując spotkania posłów Konfederacji z wyborcami. Kontrowersyjna socjolog nazwała Janusza Korwin-Mikke i Grzegorza Brauna dziadami i wytknęła im, że na pewno sami się zaszczepili a na tzw. antyszczepionkowcach nabijają kapitał polityczny.

Magdalena Środa
Fotomag / Gazeta Polska

Chodzi o protest środowisk związanych z Konfederacją i narodowcami, którzy wyrażają sprzeciw tzw. segregacji epidemiologicznej, czyli np. dostępowi do niektórych usług tylko dla osób zaszczepionych. W Polsce takiego prawa nie ustanowiono, ale pojawiło się ono w niektórych państwach Unii Europejskiej.

Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo "zdrowie to prywatna sprawa"

- napisała Magdalena Środa.

Oczywiście sami doskonale wiedzą że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe... Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przecież przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu...

- kontynuowała Środa w równie mentorskim, co odrażającym stylu.

Socjolog, która brylowała w czasach prezydentury Bronisława Komorowskiego, zabłysnęła kilka dni temu typową dla siebie absurdalną logiką.  Oskarżyła ministra Kamińskiego, że "zapłacił" arabskiemu gwałcicielowi krowy, "żeby mieć mocny materiał" na konferencję prasową odnośnie migrantów koczujących koło polskiej granicy z Białorusią.

 

 Źródło: niezalezna.pl, Facebook

 

#gawiedź #Magdalena Środa #szczepienia

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo