Tusk ma szajbę na punkcie uczciwości? Internauci zaorali szefa PO. MEMY

Donald Tusk podczas spotkania z wyborcami usiłował przekonać, że ma lekką szajbę na punkcie uczciwości. Zdania co do tego, jak to wyglądało za rządów PO-PSL są podzielone. Lider PO mówił o „królach życia”, atakując wyborców PiS. Internauci odpowiedzieli. MEMY

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Donald Tusk
Filip Błażejowski

Szef PO traci grunt pod nogami i zaostrza retorykę. Tusk postanowił uderzyć w program Rodzina 500 Plus oraz szerzej – w elektorat Prawa i Sprawiedliwości.

Wszystko w Polsce od kilku lat jest postawione na głowie. Dzisiaj królami życia są ci, którzy chleją, biją dzieci, biją kobiety i pracą się nie zhańbili od wielu, wielu lat. Wymarzona klientela władzy która ma podobny sposób myślenia: PiS - Patologia i Sitwa

– mówił lider Platformy Obywatelskiej podczas spotkania w Sulechowie.

Tusk podczas tego eventu przekonywał również, że jeśli wobec kogoś z PO „sformułowano podejrzenie, że zrobił coś nie tak i wziął pieniądze, wylatywał natychmiast ze stanowiska”.

- I niektórzy mówili, że Tusk ma tutaj szajbę lekką i przesadza. Ja będę szukał w moim otoczeniu ludzi, którzy mają taką samą szajbę, jak ja w tej sprawie. Żaden złodziej nie dostanie najmniejszej nawet szansy na to, żeby partycypować we władzy” – powiedział.

Internauci nie wytrzymali ze śmiechu. I Odpowiedzieli nagraniem wideo:

Więcej memów - politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ i baw się dobrze!

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#memy

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
gm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo