Opozycja nie ma programu wyborczego. Maląg wskazuje na ich jedyny "postulat"

Jedynym programem wyborczym opozycji, Platformy Obywatelskiej, jest odsunąć PiS od władzy - oceniła we wtorek w TVP1 szefowa MRiPS Marlena Maląg. Było to widać na marszu tzw. miliona serc - wskazała.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Marlena Maląg
Fot. Konrad Falecki/Gazeta Polska

Minister rodziny i polityki społecznej stwierdziła, że nadchodzące wybory parlamentarne pokażą, w jakim kierunku pójdzie Polska. „I to nie są tylko słowa, to wielka odpowiedzialność” – wskazała.

PiS, jak kontynuowała, przez ostatnie osiem lat działa dla dobra Polski i Polaków, wdrażając konkretne rozwiązania gospodarczo-społeczne.

Pytana, dlaczego na konwencji PiS w Katowicach nie pojawiły się zapowiedzi nowych propozycji dla rodzin, Maląg stwierdziła, że rząd cały czas realizuje programy społeczne, wspierając politykę rodzinną. Wskazała m.in., że świadczenie 500 plus od 1 stycznia 2024 roku zostanie podwyższone do 800 zł na dziecko.

Minister rodziny oceniła, że „jedynym planem, programem wyborczym Platformy Obywatelskiej, opozycji jest odsunąć PiS od władzy”.

- „Na tzw. Marszu Miliona Serc, tzw. miliona, słyszeliśmy wypowiedzi, że to jest jedyny program. (…) Grunt, żeby PO przejęła władzę w Polsce” – wskazała szefowa MRiPS .

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

#wybory 2023 #Marlena Maląg

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo