Ogromne utrudnienia w Warszawie z powodu marszu Tuska

W związku z niedzielnym Marszem Miliona Serc w Warszawie ruch został wstrzymany m.in. na ul. Marszałkowskiej, Placu Konstytucji i Al. Jerozolimskich - poinformował rzecznik komendanta stołecznego Policji podinsp. Sylwester Marczak.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Warszawa zostanie zablokowana
Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

- "Na obecną chwilę ul. Marszałkowska od Placu Piłsudskiego do Ronda Dmowskiego, Aleje Jerozolimskie od ul. Emilii Plater do Ronda de Gaulle’a" - powiedział Marczak zapytany o wyłączenia w ruchu w stolicy.

Dodał, że tramwaje nie kursują ul. Marszałkowską pomiędzy Placem Konstytucji a Placem Bankowym. Na profilu stołecznej policji na platformie X (wcześniej Twitter) poinformowano, że ustawiane są zapory betonowe w Alejach Jerozolimskich.

Z kolei na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego przypomniano, że w niedzielę pociągi metra będą jeździły częściej - jak w szczycie w dzień powszedni, a na trasy wysłanych będzie około 100 dodatkowych autobusów i tramwajów.

- Od godziny 11 należy spodziewać się wyłączenia ruchu kołowego i ruchu tramwajów na Al. Jana Pawła II - poinformowała stołeczna policja na platformie X (wcześniej Twitter). Utrudnienia związane są z niedzielnym Marszem Miliona Serc w stolicy.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo