Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Nisztor zadarł z lobby odpadowym? Podejrzana wizyta po publikacji w "GP". Dziennikarz pokazał zdjęcie

Jak lobby odpadowe sponsorowało kampanię partii Hołowni? Odpowiedzi udziela w najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej” Piotr Nisztor w tekście o tym samym tytule. Dziennikarz nadepnął komuś na odcisk. Najpierw wysłuchał inwektyw od poseł Polski 2050 Izabeli Bodnar, teraz pokazał niepokojące zdjęcie sprzed swojego miejsca zamieszkania.

Czytaj w najnowszej "Gazecie Polskiej"
zrzut ekranu - Gazeta Polska, X

„Dwóch biznesmenów z branży odpadowej wpłaciło na konto Polski 2050 ponad 100 tys. zł. Z części tych środków swoją kampanię wyborczą sfinansowała żona jednego z nich - Izabela Bodnar. Po objęciu mandatu poselskiego, została członkiem sejmowej komisji ochrony środowiska, która m.in. opiniuje przepisy związane z branżą odpadową. Z kolei przedstawiciele jej ugrupowania w ramach umowy koalicyjnej objęli stanowiska w ministerstwach i instytucjach, których decyzje będą miały wpływ na interesy obydwu biznesmenów” - pisze w najnowszej „Gazecie Polskiej” Piotr Nisztor. Dziennikarz zapowiedział kolejne publikacje w tej sprawie.

Zareagowała polityk z partii Szymona Hołowni. Deklarując, że „nie będzie komentować tych obrzydliwych oskarżeń”, opublikowała pokaźną liczbę wpisów. W nich czytamy m.in. o „kłamliwej rzeczywistości”. Bodnar obraża red. Nisztora, zarzucając, że ten „nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem”. Życzy dziennikarzowi „profesjonalizmu na miarę Onet, Superwizjera i Gazety Wyborczej”.

„Mam nadzieję, że to moja bujna fantazja”

Przepychanki w mediach społecznościowych to jedno, ale dziś dziennikarz pokazał niepokojące zdjęcie.

„Wczoraj zacząłem dostawać dziwne e-maila. Dziś z tego stojące pod moim blokiem auta (rejestracja FWS) wykonywano mi zdjęcia podczas spaceru z psami"

- pisze Nisztor.

 Źródło: Gazeta Polska, niezalezna.pl, X

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
am
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo