Wojna w PSL zagrozi Tuskowi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry. "Niestety są komplikacje"

- Niestety są komplikacje po operacji. Podjęto decyzję, że Zbigniew Ziobro przejdzie kolejną - poinformował polityk Suwerennej Polski Michał Wójcik. Jak dodał, w ostatnim czasie stan byłego ministra sprawiedliwości bardzo się pogorszył.

Zbigniew Ziobro
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Zbigniew Ziobro jest w trakcie terapii onkologicznej w związku ze zdiagnozowaniem u niego złośliwego raka przełyku. Pod koniec marca przebywał na konsultacjach medycznych za granicą, ale przerwał leczenie, gdy do jego domu wkroczyli funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. 

Wtedy też po raz pierwszy od miesięcy rozmawiał z mediami. Choć wydawało się, że stan zdrowia polityka się poprawił, pod koniec kwietnia pojawiły się problemy.

 

- Proces powrotu do zdrowia Zbigniewa Ziobry nie przebiega niestety dobrze. Pojawiły się powikłania i minister w najbliższym czasie ponownie trafi do szpitala

- poinformował wówczas jeden ze współpracowników lidera Suwerennej Polski.

Tymczasem polityk Suwerennej Polski Michał Wójcik przekazał dziś na antenie Polsat News, że Zbigniew Ziobro będzie musiał przejść kolejną operację.

- Niestety są komplikacje po operacji. Podjęto decyzję, że Zbigniew Ziobro przejdzie kolejną. Po operacji ratującej życie były przerzuty, a w ostatnim czasie ten stan się bardzo pogorszył

- powiedział.

Jak dodał, "modlimy się, trzymamy za niego kciuki". - Jest w dobrej psychicznej kondycji - zapewnił.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zbigniew Ziobro

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wideo