Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Nie gorsi od Goebbelsa. TVN pokazał ministra Brudzińskiego na tle swastyk

Szef MSWiA przedstawił w Sejmie informację na temat osób, stowarzyszeń i ugrupowań, co do których może zachodzić podejrzenie propagowania totalitarnych ustrojów państwa oraz nawoływania do nienawiści. Informacja na temat wystąpienia ministra Brudzińskiego znalazła się w „Faktach” TVN, jednak w zapowiedzi materiału szef MSWiA został ukazany... ze swastyką w tle. Po emisji głównego serwisu informacyjnego TVN w internecie zawrzało.

Screen z "Faktów" TVN / Źródło: Twitter

Minister Joachim Brudziński zadeklarował m.in. „zero tolerancji” rządu „dla jakichkolwiek przejawów propagowania, afirmowania, gloryfikowania zbrodniczych ustrojów totalitarnych”; zapowiedział wsparcie policji dla działań w kierunku delegalizacji stowarzyszenia „Duma i Nowoczesność”, której aktywność ujawnił w zeszłym tygodniu „Superwizjer” TVN24.
 
Minister powiedział też, że w Polsce takie, „kreatury”, ja te, które pokazano w materiale „Superwizjera”, „muszą chować się po lasach”.

- W Niemczech maszerują przez centrum Berlina. Opozycja i brukselskie elity chciałyby nam wmówić, że to my mamy problem z nazizmem. Nie, proszę państwa, jeszcze raz powtórzę - w Polsce to margines i jest to powód do dumy dla nas wszystkich – mówił Brudziński.

Tymczasem materiał w głównym wydaniu „Faktów” TVN zilustrowany został zdjęciem Joachima Brudzińskiego, który ma za plecami swastyki. Wywołało to falę krytyki w internecie.

Na skandaliczny fotomontaż zwrócił uwagę dziennikarz "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" Wojciech Mucha.

 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, TVN, Twitter

 

#Joachim Brudziński #TVN #Fakty TVN #swastyka #Sejm #polityka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wideo