Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Mówił o „stosunku w biegu” i „opuszczonych portkach”, będzie... wiceprezydentem! NAGRANIE

Zmiany na stanowisku wiceprezydenta Tarnowa wywołały niemały skandal. Oto bowiem urzędującą do niedawna Jadwigę Stankiewicz ma zastąpić Tadeusz Kwiatkowski. Ten, który podczas narady w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej w 2009 roku mówił do pracownic: "Jeszcze worek (z herbatą) przynieś, bo chyba sobie swój włożę (do szklanki)", czy "... kobieta z podniesioną spódnicą szybciej ucieka niż chłop z opuszczonymi portkami".

photochur

Roman Ciepiela odwołał wiceprezydent Tarnowa Jadwigę Stankiewicz ze stanowiska w związku z osiągnięciem przez nią wieku emerytalnego. Urząd zastępcy prezydenta ds. infrastruktury miejskiej objęła w 2014 roku.

W jej miejsce prezydent Ciepiela zapowiedział powołanie 59-letniego Tadeusza Kwiatkowskiego, który od 1982 roku był związany z różnymi firmami zajmującymi się szeroko pojętą gospodarką komunalną w Dąbrowie Tarnowskiej i powiecie. Dwukrotnie pełnił urząd wicestarosty dąbrowskiego, w dwóch kadencjach (2010-2018) był starostą dąbrowskim.

Kwiatkowski związany jest z Polskim Stronnictwem Ludowym, zaś w ostatnich wyborach startował z list Koalicji Obywatelskiej. Co jednak w tym przypadku najistotniejsze, to właśnie on jest bohaterem nagrań z narady w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej z 5 czerwca 2009 roku.

Fragmenty, jakie zamieszczamy poniżej, zostały zarejestrowane w czasie służbowej narady w Starostwie i słyszymy na nich ówczesnego wicestarostę dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego (PSL), ówczesnego dyrektora jednej z instytucji powiatowych i ówczesną zastępcę naczelnika jednego z wydziałów w starostwie dąbrowskim. Obecna jest przez chwilę przy rozmowie sekretarka, wnosząca herbatę.

Możemy na nich usłyszeć m.in.:

Aśka, kur.. jego mać… No to musicie się spotkać z dyrektorem (obecnym w czasie narady, przyp.)… Dyrektor jest na urlopie, musisz się spotkać… Jeszcze jedno pytanie Aśka, czy między kobietą a mężczyzną może dojść do stosunku w biegu… Asiu, czy między kobietą, a mężczyzną może dojść w biegu do stosunku….

Kwiatkowski mówił wówczas do sekretarki oraz innej urzędniczki:

Jeszcze worek (z herbatą) przynieś, bo chyba sobie swój włożę (do szklanki)... kobieta z podniesioną spódnicą szybciej ucieka niż chłop z opuszczonymi portkami...

Posłuchajcie sami [UWAGA, MATERIAŁ ZAWIERA WULGARYZMY]:

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Tarnów

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo